Algemeen
Badplaats aan de oostkust van de "Golfo di Stella", in het zuiden van het eiland. Capoliveri beschikt over restaurants, zandstrand en een bar.
4 personen
2 kamers
1 slaapkamer
1 badkamer
Halfvrijstaand huis 2-kamers 39 m2, op de begane grond. Comfortabel ingericht: woon-/slaapkamer met 1 divanbed en 1 uitschuifbaar bed. Uitgang naar de loggia. 1 2-pers. kamer. Uitgang naar de loggia. Kookhoek (4-pits kookplaat, oven) met eettafel. Douche/bidet/WC. Zithoek in de tuin 50 m2, gedeeltelijk overdekt. Terrasmeubelen. Ter beschikking: Internet (Internet (WiFi), gratis). Parkeerplaats (omheind, 1 Auto).
Huis/residentieHuis met 2 woningen "Straccoligno", eenzijdig aangebouwd. 4 km van het centrum van Capoliveri, 9 km van het centrum van Porto Azzurro, in het district Straccoligno, 50 m van zee, 50 m van het strand, directe toegang tot het strand. Voor medegebruik: tuin 400 m2. Tuinmeubelen, barbecue. Rommelige toegangsweg (500 m onverharde weg). Overdekte parkeerplaats bij het huis. Supermarkt 3 km, restaurant, bar 100 m. Golfterrein (9 holes) 12 km.
Voorafgaand aan uw vertrek ontvangt u de reisdocumenten met de belangrijkste informatie en het exacte adres van uw vakantiewoning.
Toon alle appartementen in het complex / op het vakantiepark
Badplaats aan de oostkust van de "Golfo di Stella", in het zuiden van het eiland. Capoliveri beschikt over restaurants, zandstrand en een bar.
Italië, Toscane, Elba, Capoliveri
Klik op de gewenste aankomstdatum in de kalender en selecteer de duur van uw verblijf met behulp van het keuzemenu. Het duurt minder dan twee minuten om uw reservering online te maken.
Elke woning wordt voor uw aankomst gecontroleerd om u een zo goed mogelijk verblijf te garanderen.
De sleuteloverdracht wordt geregeld door ons behulpzame personeel die 24/7 online of ter plaatse beschikbaar zijn voor al uw vragen.
Interhome heeft vele succesvolle decennia ervaring in de huizenverhuur. Onze klanten waarderen ons op Trustpilot met een 8.7.
Interhome is al sinds 1965 Europa's leidende aanbieder van vakantiewoningen, met meer dan 35.000 unieke vakantiehuizen, appartementen en chalets in 27 landen. Wij verhuren voornamelijk vakantiewoningen van privé-eigenaren, maar ook op vakantieparken. Interhome biedt vakantiewoningen voor kleine en grote gezelschappen, variërend van 2 tot 50 personen. Interhome is 24/7 telefonisch bereikbaar.
Een verblijf in een vakantiehuis of appartement biedt zoveel voordelen: breng uw tijd door zoals u het zelf wilt. Geen overlast van andere gasten of hotelpersoneel, u brengt uw tijd door volgens uw eigen regels en tempo. Of u nu een citytrip of een ontspannende vakantie met het gezin of vrienden heeft. Ontspan en geniet van de ruimte, flexibiliteit en vrijheid in uw eigen vakantieverblijf.
Kies uw land en taal