Sorteren naar wens

★★★★★  Eersteklas woningen van de hoogste kwaliteit die aan alle eisen voldoen. De inrichting is smaakvol, luxueus en voorzien van alle gemakken.

★★★★  Woningen met een hoogwaardige inrichting en vaak luxe details. De inrichting is comfortabel en van zeer goede kwaliteit. De woningen beschikken over een bovengemiddelde uitrusting.

★★★  Comfortabele woningen van goede kwaliteit maar niet luxe.De woningen zijn netjes ingericht en bieden alle dagelijkse comfort.

★★  Woningen met twee sterren zijn doelmatig en eenvoudig ingericht. De kwaliteit is echter goed.

★  Eenvoudige woningen die doelmatig en vaak gedateerd zijn ingericht.

Accommodatienummer: FR3818.103.1

Vakantiehuis Lapeyriere ★★★

Frankrijk » Lot & Autres » Montcuq

8 Personen / 4 Kamers / 3 Slaapkamer(s)

Zeer goed 3 beoordelingen
We hebben het verblijf als zeer aangenaam ervaren. Er is voldoende ruimte en het zwembad heeft een aangename grootte. De woning zelf kan hier en daar enkele kleine reparaties gebruiken maar het zijn geen zaken die storend zijn. Prachtige locatie, mooi ruim huis, goede service, jammer van de hygiene, die kan beter (stof,spinnenwebben).
vanaf EUR 876,00 per accommodatie per 7 nachten extra kosten (indien van toepassing)
Bekijk details
Verwijderen Opslaan / Vergelijken

Bekijk de locatie
Accommodatienummer: FR3812.602.1

Vakantiehuis Compère (BMT400)

Frankrijk » Midden-Pyreneeën » Belmontet
(8.28km → Montcuq)

6 Personen / 3 Kamers / 2 Slaapkamer(s)

vanaf EUR 305,00 per accommodatie per 7 nachten extra kosten (indien van toepassing)
Bekijk details

Bekijk de locatie
Accommodatienummer: FR3815.651.1

Vakantiehuis Causse de Gros (SLZ400)

Frankrijk » Lot & Autres » Castelnau-Montratier
(9.93km → Montcuq)

7 Personen / 4 Kamers / 3 Slaapkamer(s)

vanaf EUR 649,00 per accommodatie per 7 nachten extra kosten (indien van toepassing)
Bekijk details

Bekijk de locatie
Onze vakantiehuizen en vakantiewoningen in Montcuq zijn door 3 klanten beoordeeld met een 4.3 uit 5.