Voordelen van een vakantiehuis!

Meer info
  • Individuele aankomsten
  • Privacy in uw vakantiewoning
  • Vrijheid en onafhankelijkheid
  • Kwaliteits gecontroleerde schoonmaak
  • Veilige sleuteloverdracht ter plaatse
  • Persoonlijke service ter plaatse
Top-Rated

Vakantiehuis La Grange

6 personen

4 kamers

3 slaapkamers

1 Badkamer(s)

Beschrijving

Binnen

Huis 4-kamers 115 m2 op 2 verdiepingen. Rustiek ingericht: woon-/eetkamer, 40 met TV. 2 kamers, elke kamer heeft 1 2-pers bed. 1 kamer met 2 bedden. Kookhoek (4-pits kookplaat, oven, afwasmachine, magnetron). Douche, aparte WC. Bovenverdieping: galerij, met afgeschuinde daken. Aparte WC. Olie-verwarming. Terras 15 m2. Terrasmeubelen. Ter beschikking: wasmachine. Let op: 1 huisdier/hond toegestaan. Rookmelders. De koelkast beschikt over een vriesvak. LET OP: De kamer met 2 bedden, gelegen op de verdieping, heeft een klein raam. Centrale verwarming van 01.11.-30.04. extra, ter plaatse te betalen naar verbruik.

Huis/residentie

St Jean la Gineste 16 km van Gramat: "La Grange", huis gerestaureerd in landelijke stijl, gelegen i eengezinswoning "La Grange". Buiten de plaats. Voor medegebruik: terrein 1.500 m2, openluchtzwembad (12 x 6 m, 85 - 185 cm diepte, 15.05.-15.09.). Tafeltennis. Verwarming ter plaatse te betalen (01.10.-15.04.). Parkeerplaats op het terrein. Levensmiddelenwinkel 8 km, restaurant 8 km. Attracties in de buurt: Rocamadour 26 km, Parc animalier de Gramat 17 km, Gouffre de Padirac 13 km, Sarlat 71 km, Grottes de Lascaux 81 km. Let op: auto noodzakelijk. Let op: het huis is gelegen op hetzelfde terrein als referentie F3801/102 evenals het boerenbedrijf van de eigenaar.

Voorafgaand aan uw vertrek ontvangt u de reisdocumenten met de belangrijkste informatie en het exacte adres van uw vakantiewoning.

Plaatsbeschrijving
Algemeen

314 m boven zeeniveau. >>Hoofdstad van 'Le Causse' Kleine stad met 3.800 inwoners, 56 km van Cahors, 58 km van Brive, 75 km van Aurillac. In de plaats: levensmiddelenwinkels, levensmiddelenzaak, restaurant, concerten, bioscoop. Bezienswaardigheden: de klokketoren, la rue St Roch. De gastronomische specialiteiten: ganzenlever (foie gras), truffels, confit (in eigen vet ingemaakt vlees). In een straal van 30 km zijn talrijke Middeleeuwse rijkdommen te ontdekken. Verschillende excursies: Rocamadour, de vallei van de Dordogne en de 'Gorges du Tarn'.

Zomer

Kanovaren. Tennis. Paardrijden. Vissen. Wandelpaden, klimmen. Fietspaden, mountainbikeroute.

Locatie

Frankrijk, Midden-Pyreneeën, Lot & Autres, Gramat

Beschikbaarheid controleren en boeken

Klik op de gewenste aankomstdatum in de kalender en selecteer de duur van uw verblijf met behulp van het keuzemenu. Het duurt minder dan twee minuten om uw reservering online te maken.

Kostenoverzicht

Reviews - Vakantiehuis La Grange

Grootste aanbod gecontroleerde woningen
Kwaliteit komt bij ons op de eerste plaats

Elke woning wordt voor uw aankomst gecontroleerd om u een zo goed mogelijk verblijf te garanderen.

Service ter plaatse en een 24/7 hulplijn
Maak het beste van uw vakantie

De sleuteloverdracht wordt geregeld door ons behulpzame personeel die 24/7 online of ter plaatse beschikbaar zijn voor al uw vragen.

Vakantiehuizen specialist sinds 1965
Zwitserse kwaliteit & zekerheid

Interhome heeft vele succesvolle decennia ervaring in de huizenverhuur. Onze klanten waarderen ons op Trustpilot met een 8.7.

Waarom kiest u voor Interhome?

Interhome is al sinds 1965 Europa's leidende aanbieder van vakantiewoningen, met meer dan 45.000 unieke vakantiehuizen, appartementen en chalets in 30 landen. Wij verhuren voornamelijk vakantiewoningen van privé-eigenaren, maar ook op vakantieparken. Interhome biedt vakantiewoningen voor kleine en grote gezelschappen, variërend van 2 tot 50 personen. Interhome is 24/7 telefonisch bereikbaar.

Vrijheid, privacy en ruimte in uw vakantiehuis

Een verblijf in een vakantiehuis of appartement biedt zoveel voordelen: breng uw tijd door zoals u het zelf wilt. Geen overlast van andere gasten of hotelpersoneel, u brengt uw tijd door volgens uw eigen regels en tempo. Of u nu een citytrip of een ontspannende vakantie met het gezin of vrienden heeft. Ontspan en geniet van de ruimte, flexibiliteit en vrijheid in uw eigen vakantieverblijf.

Contact

Wij helpen u graag bij het beantwoorden van uw vragen en het geven van advies.

Onze professionals van de klantenservice zijn 24/7 beschikbaar.

+31 70 414 1000 info@interhome.nl

Nieuwsbrief

Schrijf u nu in en ontvang ons laatste nieuws en aanbiedingen!

Gelieve een geldig e-mailadres invoeren
Gelieve geen van de volgende symbolen gebruiken: <>'.

Volg ons op:

Betalingsmethoden

Alle gegevens zijn versleuteld
PayPal
Ideal
iDEAL
VISA
MasterCard
Per bankoverschrijving betalen

Onderdeel van de Migros groep

Migros Logo

Aangesloten bij

Logo AXA
QUALITY - Our Passion

Verander land en taal

© HHD AG Zwitserland 2020